ПРИНЦИПИ ВІДПОВІДАЛЬНОЇ ГРИ НА ПАРІВІН

Принципи відповідальної гри компанії Парівін(далі – Принципи) є доповненням до Правил і являють собою систему заходів, спрямованих на попередження і мінімізацію наслідків участі Гравців в азартних іграх на веб-сайті, організованих компанією, зареєстрованою і діючою за законодавством Кюрасао, а також заходів, спрямованих на організацію самообмежень і контролю для Гравців. Терміни, які Ми використовуємо в цих Принципах, мають ті ж значення, що і в Правилах. Дотримання цих Принципів є обов’язковим для Гравців і Букмекерської мережі. Здійснюючи ставку, Гравець підтверджує, що знає актуальну версію Принципів, погоджується з нею і зобов’язується її неухильно дотримуватися.

Загальні положення

Відповідальна гра – один з основних принципів розвитку і функціонування Букмекерської мережі. Мета букмекерської мережі – забезпечити безпеку і захист Гравців від будь-яких шкідливих впливів. Принципи, Правила і умови разом з усіма доповненнями (наприклад, додатковими умовами, правилами, політиками і ін.), а також інші положення, визначені Букмекерською мережею, стосуються всіх транзакцій, які здійснюються гравцями на веб-сайті. Ми робимо все можливе, щоб зробити ці принципи зрозумілими, прозорими і ефективними в застосуванні.

Підтверджуючи Правила і Принципи, Гравець зобов’язується використовувати веб-сайт виключно для розваг і не грати, коли перебуває в засмученому або пригніченому стані, не розглядати гру на веб-сайті як джерело доходу або засіб повернення боргів, а також грати тільки на ті кошти, які може дозволити собі програти.

Ми розробили і впровадили різні інструменти і механізми для забезпечення відповідальної гри і контролю використання веб-сайту. Зусилля Букмекерської мережі спрямовані на те, щоб допомогти гравцям грати відповідально і уникати можливих проблем і наслідків від неправильного використання веб-сайту і участі в азартній грі.

Запобігання доступу до азартних ігор осіб, які не досягли 18 років. Батьківський контроль

Для участі в азартних іграх на веб-сайті, Ми вимагаємо від Гравців підтвердження того, що вони досягли віку, встановленого законодавством. Ми приймаємо розумні заходи з перевірки віку, використовуючи електронну перевірку і вибіркові перевірки. Наша реклама не спрямовується на уразливі групи населення.

Осіб, яким не виповнилося 18 років, заборонено брати участь в азартних іграх, тому Ми закликаємо робити все можливе, щоб запобігти таким ситуаціям. Гравці повинні бути уважні і переконатися, що їх обліковий запис не використовується для азартних ігор такими особами, оскільки вони несуть за це відповідальність. Щоб запобігти доступу таких осіб до веб-сайту, дотримуйтесь наступних правил:

 • ніколи не залишайте свій комп’ютер або мобільний телефон без нагляду, заходячи на наш веб-сайт Букмекерської мережі;
 • завжди виходьте із системи після завершення сесії на веб-сайті і не повідомляйте нікому свої дані доступу до свого акаунту, включаючи ім’я користувача і пароль;
 • не передавайте дані своєї кредитної картки або банківського рахунку і не залишайте опцію «Зберегти пароль» включеною;
 • використовуйте програмне забезпечення захисту від дітей і створіть окремий комп’ютерний профіль для кожної дитини;
 • якщо вам відомо про використання неповнолітнім нашого веб-сайту, зверніться в службу підтримки Букмекерської мережі.

Верифікація клієнтів (KYC) і централізовані списки самообмежень

Ми можемо періодично перевіряти різні бази даних, включаючи централізовані списки самообмежень, які були розроблені відповідними органами і/або ігровими операторами, щоб забезпечити здатність Гравця грати без обмежень, якщо це допустимо.

Якщо ми виявимо, що гравець в такому списку, ми відхилимо реєстрацію Гравця на веб-сайті, або якщо гравець вже зареєстрований, негайно заблокуємо акаунт Гравця і виконаємо процедуру закриття акаунта відповідно до Правил.

Тести для самоконтролю, Центри підтримки та допомоги клієнтам

Для забезпечення контролю над грою Ми рекомендуємо самостійно контролювати і перевіряти її на веб-сайті в будь-який час.

Якщо гравець відчуває, що має проблеми із залежністю від азартних ігор, пропонується відповісти на такі питання:

 • Чи часто Гравець надає перевагу азартним іграм замість спілкування з сім’єю, друзями або іншим заняттям?
 • Чи здійснює Гравець крадіжки і продаж цінного майна, або вдається до брехні для отримання грошей на азартні ігри?
 • Чи ризикував Гравець роботою або навчанням через гру в азартні ігри?
 • Чи вважає гравець, що гра в азартні ігри є способом втекти від нудного або нещасливого життя?
 • Чи траплялося гравцеві витратити всі гроші на гру в азартні ігри і не мати можливості купити їжу або оплатити дорогу додому?
 • Чи приховує гравець кількість часу або грошей, витрачених на азартні ігри?
 • Чи відчуває Гравець, що оточення дорікає про занадто велику кількість часу в азартних іграх?
 • Чи відчуває Гравець депресію, якщо програє гроші в азартних іграх? Або збільшення часу, яке Гравець проводить, граючи в азартні ігри, здається єдиним способом досягти полегшення?
 • Чи відчуває Гравець бажання негайно повернути всі свої втрати, коли йому не щастить в грі в азартні ігри?
 • Чи відчуває Гравець бажання грати більше після сварок, розчарувань або невдач? Чи призводить Гравця гра в азартні ігри до депресії або суїцидальних думок?
 • Чим більше відповідей на питання Гравець зазначає позитивно, тим складнішою може виявитися проблема з азартними іграми.

Є кілька порад, які можуть використовувати Гравці для контролю проблем з азартними іграми, зокрема:

 • не брати позику грошей для гри;
 • визначати бюджет на програш перед грою і дотримуватися його;
 • використовувати інструменти самоконтролю;
 • нагадувати себе, що це всього лише гра;
 • робити часті перерви або чергувати гру з іншими видами діяльності;
 • не грати в азартні ігри, коли відчуваєте стрес, невпевненість або поганий настрій.

Фахівці служби підтримки Букмекерської мережі завжди готові надати гравцеві допомогу з будь-яких питань, пов’язаних з відповідальною грою. Якщо Гравець зіткнувся з проблемами безпечної гри або потребує поради і роз’яснень щодо Принципів, він завжди може звернутися в службу підтримки Букмекерської мережі.

Хоча головний пріоритет Букмекерської мережі – допомогти Гравцеві вирішити проблеми з небезпечною грою і знизити їх вплив, Ми не є професійною організацією підтримки. Ми завжди рекомендуємо звернутися до кваліфікованого психіатра або психотерапевта, які допоможуть Гравцеві взяти під контроль свою ігрову залежність. Крім того, є багато центрів, які надають щоденну і професійну підтримку і консультації з проблем азартних ігор. Нижче наведено список центрів, до яких ми рекомендуємо звертатися за потребами:

Період заморозки і остаточне самообмеження

Якщо Гравець помітив, що легко втрачає контроль над азартними іграми і ризикує стати залежним від них, Гравцеві рекомендується розглянути такі заходи, як добровільне самообмеження на певний період (заморозка) або обмеження назавжди.

Гравець має право один раз у 90 (дев’яносто) днів в односторонньому порядку обмежити собі можливість гри на веб-сайті, попередньо повідомивши про це по електронній пошті з зареєстрованої адреси, обов’язково авторизувавшись перед цим. Рахунок буде заблоковано після проведення остаточних взаєморозрахунків.

У виняткових випадках, Гравець може повторно подати запит на обмеження гри на сайті Букмекерської мережі, але не менше ніж через 30 (тридцять) днів після попереднього запиту. Букмекерська мережа залишає за собою право відмовити в повторній блокуванні рахунку.

Букмекерська мережа має право вимагати від Гравця документи для верифікації його особи для застосування обмеження його гри на веб-сайті.

Під час тимчасового періоду самообмеження Гравцеві заборонено грати в будь-які ігри, робити ставки або користуватися іншими продуктами і послугами на веб-сайті. Гравцеві також не можна поповнювати свій рахунок.

Якщо Гравець вирішить назавжди обмежити себе від гри, його акаунт на веб-сайті буде закрито. Гравцеві буде заборонено створювати новий акаунт на сайті в майбутньому. Звернення щодо обмеження від гри розглядається за умови, що сума грошових коштів на ігровому рахунку Гравця не перевищує 20 гривень. У разі, якщо сума грошових коштів на ігровому рахунку Гравця перевищує 20 гривень, звернення розглядається після виведення грошей.

Інші обмеження

Вищевикладені обмеження можуть також бути застосовані на запит відповідальних органів, за рішенням суду або в інших випадках, передбачених чинним законодавством.

Ми постійно вдосконалюємо наші технології та інструменти, щоб виявляти ознаки ігрової залежності та уразливості Гравців. Якщо ми помітимо будь-які підозрілі активності, ми можемо застосувати будь-які згадані обмеження на власний розсуд.

Відмова від відповідальності

Всі інструменти і заходи, які ми надаємо для відповідальної гри, призначені для вашого захисту. Ми не несемо жодної відповідальності за будь-які претензії, які можуть виникнути в результаті використання цих інструментів.